top of page
חתירה למצוינות, חשיבה ופעולה מקדימה

דבר המנהלת

שלום,
יש הרבה תפקידים ומקומות עבודה שאדם יכול לבחור ולעסוק בהם בחייו,
אבל יש רק תפקיד אחד שכולל את הכל, את כל תחומי העניין, תפקיד שרק עם אהבה גדולה ניתן לבצע אותו על הצד הטוב ביותר. ניהול הבית מאפשר להוקיר תודה ולהכיר את מי שהעניקו לנו כל כך הרבה במשך כל חייהם, להוקיר תודה למי שדאגו לנו ובזכותם אנחנו כאן.

שלום, שמי רווית שחף ובמשך שנים רבות אני מנהלת את דור טבעון.
לנהל את דור טבעון זה תפקיד שאין לו גבולות וגזרת זמן, לנהל את דור טבעון משמע לחיות את דור טבעון ללא הפסקה. בראש ובראשונה אנחנו נותנים מגוון רחב של שירותים ואני אחראית לכך יחד עם צוות איכותי ומגובש לתת את השירות הטוב ביותר, שרות מעל ומעבר, באחריות, במקצועיות והכי חשוב באהבת האדם, בהבנה ובאכפתיות.

בכל בוקר שאני קמה אני שמחה להגיע לביתנו ולהעניק לדיירים תחושת בית ומשפחה, ביטחון וכמובן הרבה אהבה.
נכון, ניהול בית דיור מוגן כמו דור טבעון, מצריך הרבה מאוד עבודה שלי ושל הצוות המסור שלנו,
החל מעובדי האחזקה והנוי שדואגים שהכל יתפקד ויפעל כמו שצריך, האחיות והצוות הרפואי המסור שדואג לבריאותם של הדיירים, מנהלת התפעול שדואגת שכולם ירגישו בבית, מנהלת התרבות שאחראית להעשיר את חיי החברה כאן, עובדות סוציאליות שנותנות יחס אישי, מעטפת של בטחון ואהבה ועזרה לכל דייר ודייר במיצוי זכויותיו, קבלתו והשתלבותו בבית.


אך עיקר העבודה, אם אפשר לקרוא לזה עבודה, היא להנעים את זמנם של הדיירים כאן.
לשים לב לכל אחד, לחבק את כולם ותמיד לדאוג שרואים אותם ולהעצים את תחושת הביטחון והערך העצמי, איכות החיים ושביעות הרצון מהחיים בגיל המבוגר, לתמוך ולעשות את המרב ולאפשר פעילויות מגוונות התומכות בחיזוק הגוף ובחוסן הנפשי של כל אדם.

אני לא אוהבת לדבר במילים גדולות, אבל כל אחד ואחת מהצוות הנהדר כאן בדור טבעון רואה בעבודתו שליחות ומבצע אותה על הצד הטוב ביותר, מתוך רצון להעניק סביבת מגורים בטוחה, נעימה ועשירה בתוכן ובתרבות, סביבה המאפשרת חיי קהילה תוססים, מלאים בעשייה ולא פחות חשוב גם מהנים.

בקהילה החמה שלנו, כולם חשובים וכל אחד ואחת מהדיירים הנפלאים שלנו יכול לתרום לקידום ולטובת המקום, זה הבית שלנו וכולנו שותפים להצלחתו, הן הדיירים והן הצוות. בחרתי לנהל מקום שהוא אי קסום של אהבה.

במרוצת השנים התגברנו על אתגרים רבים במדינתנו ובעולם ויצאנו מחוזקים, כי חשוב לנו שכל אחד ירגיש בבית ושאין גבול לחלומות ולפעילויות שאפשר להגשים, יש אינספור חוגים, פעילויות, הרצאות ומופעים, הבית פתוח תמיד ושותף לחיי הקהילה בקרית טבעון. דיירת אהובה שלי ביטאה את תחושת המגורים שלה בבית דור טבעון, בשתי מילים עוצמתיות כאן אני חווה את : "שמחת הקיום".

אני מזמינה גם אתכם להצטרף אלינו לקהילת דור טבעון, במיקום המושלם, סביבה ירוקה ושלווה, נוף להרי הכרמל ולעמק יזרעאל המרהיב, להרגיש בכפר וליהנות גם מחיי עיר תוססים, מסביבת מגורים מושלמת
ששמה אתכם במרכז. אני מזמינה אתכם להכיר חברים חדשים, למצוא תחומי עניין מפתיעים וכמובן לדעת תמיד שיש כאן מישהו עבורכם.

נתראה בבית,
רווית שחף
מנהלת בית הדיור המוגן דור טבעון

אנחנו מזמינים גם אתכם להתקדם וליהנות מאיכות חיים מושלמת, ולהצטרף אלינו וליהנות ממגורי איכות במיקום מושלם, ועם שפע פעילויות וחיי חברה פעילים במיוחד.

תאמו איתנו סיור

באיזה בית תהיו מעוניינים לקבל סיור.

דור טבעון - דיור מוגן יוקרתי
טלפון: 04-9039000
כתובת: משה דיין 8, קריית טבעון

© 2023 כל הזכויות שמורות לנוה דור בע”מ  |  הצהרת נגישות | מדיניות פרטיות

bottom of page