שירותי הבית 
 

ספורט

פעילות גופנית היא מרכיב חשוב בשמירה על איכות חיים במיוחד בגיל המבוגר.
אחד מהמרכיבים החיוניים לשמירה על אורך חיים בריא, הוא אימון גופני, אנו מקפידים כי בשעות הבוקר תוכלו להתאמן באופן קבוע וסדיר בשלל פעילויות, הכוללות בין השאר בריכה שחיה, חוגי התעמלות במים, חדר כושר ומגוון רחב של חוגי ספורט יוגה ותנועה.
אנו בדור טבעון,מודעים לחשיבות וליתרונות השמירה על פעילות גופנית בגיל הזהב וממליצים לכל אחד לבחור את הפעילות המתאימה לו, לשמור על אורך חיים בריא ופעילות ספורטיבית, התורמת לאיזון פיזי ונפשי כי הרי מחקרים קבעו שאימון ספורטיבי משפיע באופן ישיר על מצבנו הנפשי וגורם לנו להרגיש טוב.

 

טיפוח

מרכז ספא קטן אישי, אינטימי ומפנק המעניק לדיירי הבית הזדמנות יומיומית ליהנות משלל שירותים של טיפוח הגוף והנפש, מכון יופי, פדיקור מניקור, מגוון עיסויים, שיאצו, רפלקסולוגיה  ועוד.
אצלנו כל אחד זוכה ליחס אישי, פרטי ומפנק. והכל תחת קורת גג אחת.

 

מערך רפואי

המערך הרפואי שלנו מקיף ואישי, אשר בראשו עומד מנהל רפואי, מומחה ותיק ומנוסה בתחום הגריאטריה, ולצידו צוות רופאים העומד לרשות דיירים 24 שעות  ביממה.
שירותי אחות יומיום ומרפאה משוכללת ומצוידת היטב בכל האמצעים.
אנו מספקים לדייר הבית שירותים רפואיים מידיים, הכוללים בן השאר בדיקות דם, שירות הבאת תרופות מקופת חולים, חיסונים, מעקב רפואי ועוד.

 

תרבות ופנאי

"אין לי זמן" הוא רק משפט אחד מיני רבים שהדיירים שלנו אומרים לבני המשפחה וקרוביהם שרוצים לבוא לבקר, הדיירים פשוט עסוקים, רצים מפעילות אחת לשנייה.
בדור טבעון תוכל ליהנות ממגוון עשיר של חוגים וסדנאות המתקיימים מידי יום בכל שבוע, ביניהם חוג הברידג'' והמחשבים, חוגי התנ"ך והספרות, הספרייה והקפיטריה, וכמובן בכל ערב אחת ממגוון ההרצאות שאנו מקיימים באולם התרבות של הבית, מיטב המרצים והאומנים מגיעים אלינו להופעה/הרצאה מרתקת ומעניינת והאולם תמיד מלא מפה לפה.

 

טיולים

הגיל השלישי הוא הזמן לצאת ולטייל בארץ ומה שעוד לא הספקתם לראות רואים היום בשלווה ובנחת, ומידי חודש אנו יוצאים למקומות חדשים שומעים סיפורים ישנים וחדשים ומגלים "שאין לנו ארץ אחרת".

 

במה פתוחה

אחת מפעילויות הבית המיוחדות שבא כל דייר יכול להנחות לספר ולהעביר ערב שכולו פרי יצירתו, החל מבחירת הנושא, הכנת החומר, וההרצאה מול קהל הבית שתמיד מוכן ורוצה לשמוע.
בערבים אלה עולים סיפורי חיים, תחביבים, אומנויות שונות וגם עברי צחוק וזמר.

 

פיאנו בר 

מדי חודש על כוסית של יין וכיבוד בלובי הבית נערכים ערבי זמר ושירה יחד עם נגן הבית שרים רוקדים ונהנים.
 
צוות הבית של דור טבעון מעניק לדיירים מסגרת פעילות עשירה תומכת ומגוונת המעצימה ומעשירה את עולמו ודואגת שלא יהיה לו רגע של שעמום.