דיור לגיל השלישי


הגיל השלישי הינו הגיל בו האדם כבר מתבגר מבחינה פיזית, הגיל בו איכות חייו מתחילה להשתנות ולהשתבח וזאת בשל העובדה שכל חיו, האדם עסוק ועמל מתוך הצורך לדאגה ולנתינה לבני משפחתו הקרובה וכעת, אחרי שדאג ותמך בכולם וכל בני משפחו התחתנו ועזבו את הבית, כעת נותר לו ליהנות את שארית חיו באופן שונה ואחר מבחינה חברתית. ומפעילויות חברה ופנאי תוססים ועוד אשר את כל אלו ועוד ניתן לקבל וליהנות במרכזי דיור מוגן בחיפה לגיל השלישי.

מה הם הקווים המנחים בבחירת דיור מוגן הגיל השלישי ?

טרם בחירתו של דיור מוגן הגיל השלישי יש לאמוד על דרשותיו וצרכיו של הקשיש וזאת על מנת להתאים בעבורו את מרכז דיור מוגן הגיל השלישי המתאים בעבורו באופן מלא.
  • מיקום המרכז – יש לבחור במרכז דיור לגיל השלישי אשר ממוקם באזור סביבת המגורים של בני המשפחה הקרובה, דבר אשר יאפשר להם זמינות ונגישות באופן נוח ויעיל. הן מבחינת ביקורים והן מבחינת מעורבותם של בני המשפחה במצבו של הקשיש. 
  • דירות מרווחות – יש לאמוד על טיב הדירות ולוודא שהן מרווחות ובטוחות באופן כזה שיבטיח לקשיש שהייה בטוחה ונינוחה.
  • מרכז מוביל – הבחירה של מרכז מוביל הינו הבחירה הנכונה, שכן מרכז מוביל הינו בעל וותק וניסיון של שנים, דבר המהווה לו יתרון מוחץ על פני האחרים.
  • צוות מקצועי ומיומן – יש לאמוד על טיב העובדים ועל הצוות המספק את השירותים במקום. על הצוות להיות צוות מקצועי ומנוסה המספק שירות אדיב ויחס חם הן לבני המשפחה והן לדיירים השוהים בדיור מוגן בקריות.
  • שירותים נלווים ונוספים – מעבר לשירותים הניתנים במקום, הן מבחינה רפואית והן מבחינה שמירה וביטחון, יש לאמוד על השירותים הנלווים הניתנים במקום וזאת על מנת לאפשר לדייר שיגרת חיים פעילה ותוססת המאפשרת מגוון פעילויות  הן מבחינת חברה תרבות ופנאי.

בדור כרמל תוכלו למצוא מחלקה סיעודית

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

הטופס נשלח, בבקשה להמתין...
תודה.
הפרטים נשלחו ואנו ניצור עימך קשר בהקדם.

מערך רפואי ושירותי בריאות

שרותי מרפאה המצויידת במיטב הציוד הרפואי המאפשרים בדיקות, אבחון וטיפול במקום.

ספורט וטיפוח

בריכת שחיה מחוממת במשך כל השנה, ג'קוזי מרווח, אולם התעמלות וחדר כושר עם מדריכים מנוסים ותוכניות אישיות, חדרי טיפולים אלטרנטיביים וחדרי קוסמטיקה.

תרבות ופנאי

אולמות מרווחים ומשוכללים למופעים, קונצרטים, חדרי חוגים והרצאות, סדנאות אמנות, אולם ברידג וביליארד, ספריה, בית כנסת, חדר אוכל גדול וקפיטריה.

"הו דור כרמל, דור כרמל רק להמשיך איתך בעזרת האל, מה הייתי עושה בלעדייך, הייתי בוודאי תקוע בדירתי ורק חולם עליך. באנו, ראינו והחלטנו, מקום על הכיף אמרנו. צאצאינו צ'ק, צ'אק ארזו הכל קומפלט. כי פחדו שמא עוד נתחרט. ומאז אנו שמחים ועליזים. ומרוב תענוגות משמינים".

אשר הלפרן, דייר דור כרמל

אנחנו בדור כרמל צוות מקצועי, מיומן, אנושי וחם, אשר איכות ושירות הם נר לרגלינו. צוות המלווה את דיירי הבית החל מתהליך הפניה, הכניסה לבית ובמשך היומיום וכמובן קהילת הדיירים החמה והעוטפת מזמינים אתכם להצטרף לבתינו החם.

צוות דור כרמל