דיור מוגן יוקרתי


רבים הם האנשים אשר חווים קושי ולבטים רבים בכל הקשור בעזיבה ובמעבר מדירת המגורים אליה אנו מורגלים  לדיור מוגן יוקרתי.
דיור מוגן יוקרתי מזמן לדייר חווית מגורים שונה ומיוחדת הבאה לידי ביטוי בבחינת הדירה בה הדייר ישהה.
הדירות בדיור מוגן יוקרתי הינן דירות בנות חדר או שניים, הדירה הינה דירה מרווחת  ומעוצבות באופן קפדני ויוקרתי ובעלות רמת גימור גבוהה, על מנת לזמן לדייר סביבה בטוחה, נוחה ונעימה.

בנוסף, דיור מוגן יוקרתי מציע מכלול פעילויות נרחב ומגוון המזמנים לדייר חיי חברה שלמים ופעילויות פנאי מגוונות ומעניינות בתחומים שונים.
כמו כן, ישנם בתי דיור מוגן יוקרתי אשר מאפשרים לכם ליהנות מתקופת ניסיון ללא כל התחייבות וללא כל צורך בפיקדון או בתשלום כספי כלשהו, אשר בתקופה זו תזכו לתמיכה וסיוע בקליטתכם ובהסתגלות המהירה לביתכם החדש ולסביבה השונה עם המון אכפתיות, חום ואהבה.
רק לאחר תקופת הניסיון תוכלו להחליט אם הנכם מעוניינים להשתלב באותו דיור מוגן יוקרתי ולבצע את חתימת ההסכם בינכם לבין המרכז או לחפש אלטרנטיבה אחרת.
 

"דור כרמל" – דיור מוגן יוקרתי...כל היתרונות שבדבר.


הבחירה בדיור מוגן יוקרתי – דור כרמל הינה הבחירה הכדאית והנכונה בעבור יקיריכם, דור כרמל הינו אחד המרכזים המובילים באזור חיפה והצפון המציע ללקוחותיו דירות מגורים מרהיבות, מעוצבות ויוקרתיות, כמו כן,  צוות העובדים במקום הינו צוות מקצועי ומסור המספק לחוסה את כל הצרכים להם הוא דרוש באופן המקצועי והאמין ביותר החל מטיפול רפואי הכולל את שרותיהם של צוות רפואי המאייש את המקום 24/7 שעות סביב השעון, שמירה ואבטחה מלאה, בדיור מוגן יוקרתי קיימים מספר מחלקות כאשר ובמידה חלה התדרדרות במצבו הרפואי של הקשיש ישנה אפשרות להעבירו לאחת  המחלקות מבלי לפגוע ברמת החיים ולהשאירו במקום ובסביבה אליה הוא רגיל.

ראה : דיור מוגן בחיפה

בנוסף דיור מוגן יוקרתי מציע לחוסה מגוון פעילויות חברה, תרבות ופנאי אשר מאפשרים לקשיש להיות מעורב ולקחת חלק פעיל בפעילויות הניתנות במקום כגון: בריכת שחייה, חדר כושר, הרצאות, שירותי מספרה, סדנאות ועוד.
דיור מוגן יוקרתי בחיפה – דור כרמל מעמיד לרשותם ולרשות החוסים את מיטב הכלים והמכשור המוביל והמתקדם דבר אשר מאפשר ליהנות משירות איכותי, יעיל ובטוח.